Haberler Maske

Kadınlar Yeni Tip Koronavirüse Karşı El Birliği Yaptı

MERSİN’de Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında gönüllü kadınlardan büyük destek aldıklarını belirterek, “Gönüllülerimiz evlerinde maske dikerken, tedbir amaçlı kapalı olan Kadın Üretici Pazarları’nda görev yapan yönetici kadınlarımız da hijyen ve gıda paketleme işi için kolları sıvadı” dedi.

Mezitli’de virüsle mücadelede gönüllü kadınlar evlerinde maske dikerken, tedbir amaçlı kapalı olan Kadın Üretici Pazarları’nda görev yapan yönetici kadınlar da hijyen ve gıda paketleme işini hızlandırarak mücadelede önemli rol oynuyor.

Mezitlili kadınların yardımseverlikleriyle farkını bir kez daha ortaya koyduğunu söyleyen Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Koronavirüse karşı verdiğimiz mücadelede de her zaman olduğu gibi kadınlarımız en büyük destekçilerimiz oldu. Gönüllülerimiz evlerinde maske dikerken, tedbir amaçlı kapalı olan Kadın Üretici Pazarlarında görev yapan yönetici kadınlarımızda hijyen ve gıda paketleme işi için kolları sıvadı. Daha güzel bir Mezitli için verdiğimiz mücadelede olduğu gibi korona belasına karşı mücadeleyi de yine kadınlarımızla kazanacağız. Tüm Mezitlilere verdiğimiz mücadeleye destekleri nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

Source: https://www.milliyet.com.tr/yerel-haberler/mersin/merkez/kadinlar-yeni-tip-koronaviruse-karsi-el-birligi-6187044

Leave a Comment